KONST / Litografier / Färglitografi 11922371
nr 1192 2371
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, "Grafiskt blad". Signerad, numrerad 2/10. Motivet: 38x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:34:40
30/6 13:57:40
2/7 09:56:39
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander